ייעוץ אישי לנשים להגברת התשוקה המינית

אשמח לפגוש אותך בקליניקה הנעימה שלי במודיעין, לעבור יחד תהליך המבוסס על השיטה הייחודית שפיתחתי, בעזרתה הצלחתי לעזור למאות נשים ליצור בתוכן תחושה של תשוקה מינית ועוררות מינית כלפי בן זוגן.

עקרונות השיטה שלי:
התשוקה המינית היא משהו טבעי ואת נולדת איתה. היא קיימת בתוכך. כל שעלינו לעשות הוא למצוא את כל אותם הדברים שמפריע לה ולהוציא אותם מהדרך שלך. ואז, כאשר הדרך פתוחה לפניך ואת משוחררת, אראה לך איך ביכולתך להצית את התשוקה שלך שוב ושוב מחדש, בכל פעם שתבחרי.

התהליך שתעברי איתי הוא קצר מועד וממוקד מטרה. התהליך הבסיסי אורכו 10 פגישות, ובמידת הצורך ניתן להוסיף מספר פגישות נוספות בסוף התהליך. במסלול הייעוץ האישי, הפגישות יהיו אישיות, רק את ואני. קיימת אפשרות להזמין את בן זוגך להצטרף לחלק מהפגישות, אם נרגיש שזה יכול להועיל.
לבחירתך, קיים בנוסף גם מסלול ייעוץ זוגי. מתלבטת מה מתאים לך יותר? הנה דף שיעזור לך

לתשומת ליבך מאחר והקליניקה שלי מלאה, קיימת בדרך כלל תקופת המתנה של מספר שבועות עד מספר חודשים כדי להתחיל לעבוד איתי. לכן, אם אם את מרגישה שתהליך איתי הוא הדבר הנכון עבורך, אני ממליצה לך למלא את הטופס כאן למטה כבר עכשיו, כדי לשמור את התור שלך ברשימת ההמתנה לקליניקה כמה שיותר מוקדם.

מעוניינת לדבר איתי?
מספר הטלפון במשרד: 077-4456404
אני לא זמינה רוב הזמן לשיחות טלפון, לכן עדיף לכתוב לי מייל עם שמך, מספר הטלפון ומהות הענין, ואחזור אליך: shiri@want2.co.il

סגור לתגובות.